Машинна штукатурка у Києві

Наші роботи

Наши работы

Наше обладнання

технології

Механізовані штукатурні роботи Штукатурні роботи по влаштуванню цементно-піщаних та гіпсових штукатурок виконуються за німецькою технології, механізованим способом, із застосуванням штукатурних станцій. Це дозволяє домогтися геометрично правильних і ідеально плоских стін. Завдяки цьому в подальшому у замовника не виникає проблем при:
декоруванні стін;
облицювання плиткою;
установці дверей і вікон;
меблювання.
Гладка поверхня стіни дозволяє без додаткових витрат на шпаклівку проводити забарвлення стін, стель і інші види декорування, що вимагають ідеально гладкі поверхні без тріщин, усадки і іржі. Наша технологія штукатурки стін мінімізує появу тріщин з часом, так як суміш однорідна при замішуванні і подається рівномірно під тиском. Так само, використовуючи маяки при оштукатурюванні, наші майстри завжди витягують їх зі стін, виключаючи іржавіння металу в стінах і подальшого потемніння проіржавілих ділянок.
Технологічний процес машинного нанесення штукатурних матеріалів ділиться на 3 етапи - підготовка поверхні, нанесення матеріалу на поверхню, ручна обробка матеріалу до повного застигання.
Підготовка поверхні - це очищення поверхні від виступаючих частин і металевих деталей. Основа повинна бути щільним і жорстким, так як щільні, погано вбирають, гладкі підстави обробляються бетоно-контактними матеріалами, що містять кварцовий пісок, що забезпечить хорошу адгезію без застосування штукатурної сітки. Поверхні підстави, добре вбирають воду, такі як керамічна цегла, газобетон, при необхідності, обробляються іншим видом грунтовки. Це сповільнить процес швидкого застигання матеріалу і зменшить ймовірність розтріскування поверхні. Далі встановлюють маяки і спеціальні штукатурні кутові профілі (пластикові, металеві), які забезпечують вертикальність кутів і захист від механічних пошкоджень. У місцях сполучення різних стінових матеріалів (цегла - бетон, цегла - газобетон і т.д.) встановлюється штукатурна сітка шириною не менше 30 см., Що також забезпечить захист сполучень від розтріскування.
Нанесення матеріалу на поверхню здійснюється за допомогою штукатурної станції. В процесі нанесення матеріалу на оштукатуриваемую поверхню оператор може змінити консистенцію виходить розчину шляхом зміни рівня витрат води. Оштукатурювання за німецькою технології проводиться шляхом 3-х шарового нанесення матеріалу на поверхню.